Použití spreje na podložku během cvičení jógy není zatím tolik rozšířeným návykem, to je ale škoda, neboť jeho využívání s sebou přináší spoustu kladů a výhod. Například takový 100 % přírodní a ručně vyráběný sprej Krystalová mlha, jenž naleznete v naší nabídce, se dokáže postarat o příjemné osvěžení celé podložky, kterou během toho i lehce vydezinfikuje. Vždy tak budete mít připravenu cvičící plochu, na níž bude opravdu radost provádět jógové pozice. 

Jeho hlavní přednost však tkví v tom, že hezky provoní celou místnost, takže díky němu budete moci zapojit do cvičení i další smysly – to vám otevře úplně nové obzory a zvýší to váš prožitek z chvilek strávených s jógou. Zásluhou tohoto spreje si tak budete moci užívat cvičení jógy doprovázené čichu lahodícími vůněmi, které vás povzbudí, nebo naopak uklidní po náročném dni. Zkrátka zažijete něco nového, dosud nepoznaného. 

  

Proč hraje vůně při cvičení důležitou roli? 

Čich je nejcitlivější ze všech lidských smyslů, proto s vámi dokáže vůně spreje udělat doslova divy. Krom příjemného osvěžení ve vás dokáže probudit i pocity sebedůvěry, odvahy či tvořivosti. Rovněž díky vůni se vám lépe zapamatují emoce, jež jste během cvičení prožívali, neboť čich je napojený na centra nevědomé mysli a dlouhodobé paměti, do níž se ukládají naše vzpomínky. Ty pak můžete kdykoliv „vytáhnout“ a oživit je. 

Krom duševní pohody vám vůně pomůže i s navozením fyzické pohody. Tento sprej totiž nedokáže pozitivně ovlivňovat pouze mysl, ale v kombinaci s dalšími výrobky a cvičeními zvládne pomáhat i při různých zdravotních problémech. Rovněž může být použit i při aromaterapii, jež vám umožní zrelaxovat tělo i mysl, zlepšit funkci krevního oběhu, podpořit koncentraci či zlepšit činnost mozkových buněk. Shrnuto podtrženo, Krystalová mlha má nespočet různých využití

Zároveň i současné vědecké poznatky dokazují, že zahrnutím vůní do vašich zážitků, těch během cvičení jógy samozřejmě nevyjímaje, je dokážete prožívat mnohem víc naplno. A také si z nich více odnést. 

  

Co je Krystalová mlha zač? 

  1. Povznášející směs esencí, jež osvěžuje, nabíjí optimismem, hravostí a otevírá prostor intuici. 
  2. Čistě přírodní krystalová mlha, jež vám umožní si zpříjemnit cvičení jógy. 
  3. Nástroj na zahnání únavy, rozproudění energie a odreagování se po náročném dni. 
  4. Sprej, který vám díky energii kamenů, jenž jsou plné životní síly, dokážou vdechnout chuť do života. 
  5. Doplněk, jenž probouzí tvořivost, sebedůvěru, odvahu a motivuje k úspěchu. 

  

Jak a k čemu tento sprej na podložku používat? 

Pro použití spreje jej párkrát stříkněte do prostoru nad vaší podložkou na jógu a nechte mlhu rozvonět. Rozvonět ji přitom můžete nechat 7 různými druhy vůní, z nichž máte na výběr. 

Případně sprej noste s sebou v kabelce a použijte jej kdykoliv, kdy budete potřebovat – pro osvěžení dvakrát nebo třikrát stříkněte do prostoru a projděte mlhou. Pro maximální uvolnění pro vás máme přichystán sprej Relax s vůní levandule a germania

Přejít nahoru