Tyto karty se zrodily z mé vášně pro jógu a ilustrace, jsou tedy připraveny vás uchvátit svou vizuální stránkou a množstvím informací o józe. Navíc díky jógovým kartám zažijete něco, čemu se nemůže cvičení podle videí vůbec vyrovnat. V rukách totiž budete mít něco hmatatelného, čímž do cvičení zapojíte i další smysly. Rovněž si cvičení jógy můžete oživit tím, že si karty zamícháte a budete si z nich losovat náhodnou pozici. S těmito kartami tedy na vás čekají nové zážitky.

yoga_story_1200x628 – banner

1.) Praktičnost, jež nemá obdoby

Praktické rozměry, díky kterým se karty vejdou i do kapsy. Praktické a užitečné rady, jak cvičit jógu a kterým pozicím se vyhnout při zdravotních komplikacích. Praktické rozdělení pozic tak, abyste snadno našli tu, kterou zrovna hledáte. Zkrátka tyto jógové karty si vás získají svou praktičností.

2.) Pomohou vám se vstupem do světa jógy

Mým posláním je prostřednictvím tohoto inspirativního nástroje zpřístupnit jógu všem a umožnit každému dát volný průchod jeho kreativitě. Nemusíte být tedy vůbec zběhlí v józe, aby vám tyto karty přišly vhod. Naopak jsou cíleny i na úplné začátečníky, kterým pomohou s jejich prvními krůčky do světa jógy.

3.) Umožní si jógu přizpůsobit na míru vašim přáním

Kromě toho, že jsou JÓGOVÉ KARTY praktickým a inspirativním nástrojem, byly navrženy tak, aby vám umožnily se svobodně vyjádřit a vytvořit si jógu přesně podle vašich přání a potřeb. Nejste tedy omezováni pouze tradičními pozicemi.

Koukněte na Originální jógové karty

Přejít nahoru