Jógové karty lze použít několika různými způsoby, jmenovitě:

1.) V závislosti na kategoriích pozic

Karty představují 43 pozic rozřazených do 8 kategorií dle logického klíče. Každá kategorie má přitom jasně definovánu barvu, takže pozice můžete cvičit na základě toho, do jaké kategorie spadají.

2.) Podle navrhovaných sekvencí

Kromě navrhovaných 43 pozic z tradiční jógy nabízejí JÓGOVÉ KARTY i tři nápady na sekvence, které jsou zaměřeny na flexibilitu, relaxaci a protažení celého těla. Zkrátka tyto karty se postarají o komplexní procvičení těla i mysli.

3.) Vytvořením si vlastní sekvence

Kreativita je váš jediný limit! Díky mnoha pozicím nabízí karty doslova nekonečné množství sekvencí k provedení. Vyjádřete se, buďte kreativní! Zacvičte si jógu přesně tak, jak jste vždy chtěli!

Něco pro milovníky jógy – Karty, jež umožní složení vlastní jógové sekvence

JÓGOVÉ KARTY jsou dokonalým dárkem nejen pro začátečníky. Skládají se z balíčku 48 karet s krásnými ilustracemi jógových pozic. Každá pozice je přitom popsána opravdu podrobně krok po kroku, aby byla snadno pochopitelná i pro úplné nováčky v uchvacujícím světě jógy.

Jógové karty ale dobře poslouží i jakožto výukový nástroj pro lekce jógy, případně jako tahák pro ty, kteří se chystají na zkoušku instruktora jógy. Nemusí totiž s sebou na zkoušku tahat těžkou učebnici, ale pouze několik karet s informacemi, které v danou chvíli potřebují.

Během domácí praxe pak tyto karty dávají velkou volnost při uspořádání své vlastní sekvence. Nebudete se tak muset spoléhat pouze na ověřené pozice, ale můžete si cvičení přizpůsobit tak, aby vám maximálně vyhovovalo. Skvělé je taktéž to, že jógové karty jsou vyrobeny z pěkného a pevného papíru, tudíž vypadají opravdu reprezentativně a dlouho vám vydrží.

Koukněte na Originální jógové karty

Přejít nahoru